O mně

About me

Jitka Pohanka

Od malička obdivuji krásné věci, možná jsem byla v minulém životě straka, protože co se blyští a září, to je moje. Proto pokud to jde, ráda se krásnými věcmi obklopuji a ráda je taky tvořím. I vám chci pomoci a naučit vás být a cítit se krásná a chic a to díky přirozenému líčení, účesu a taky prostřednictvím padnoucího outfitu.

Po neskutečně nudných dvou semestrech na ekonomce jsem se rozhodla pro zábavnější formu studia na textilní škole TUL v Liberci, protože hadříky prostě miluju a krásné látky a materiály mě vždycky fascinovaly. Už jako malá jsem si přešívala všechno co se dalo, i pytel od brambor, když se to dalo vzít na sebe. Od té doby jsem prošla mnoha kurzy ohledně stylingu, líčení a vlasového stylingu a v tomto směru se vzdělávám i dál, proto vám chci nabídnout své služby a slíbit, že o vás budu pečovat s láskou. 🙂 Líčím a češu od r. 2014, strašně mě to baví, a proto se na vás už moc těším!

From my childhood I admire beautiful things and that is why I also love to create them. Using fashion, suitable makeup and hair styling I want to help other women to look and feel themselves beautiful. I studied textile marketing at the University of Textile in Liberec, since 2014 I attended many courses for stylists, makeup artists and hair stylists and of course I still continue studying.

[instagram-feed]