Služby

What i do

Líčení
/Make-up

Přirozené líčení ve stylu Bobbi Brown, které podtrhne krásné rysy každé ženy je mi osobně nejbližší, ale miluji samozřejmě i výrazné líčení pro všechny možné příležitosti. Pokud se v jednotlivých produktech a technikách líčení neorientujete, ráda vás to naučím.

Natural make-up in style of Bobbi Brown which highlights beautiful features of the women’s face is my the most favourite style. Of course, I enjoy doing any kind of makeup for any occasion. If you are beginner, I will show you the techniques how to use the respektive products.

Vlasový styling
/Hair styling

Plesové účesy, úprava vlasů pro focení, modní přehlídky i pro běžné nošení

Hairstyles for ball, fashion-show, photoshoot or any different kind of occasion

Svatební
/Bridal

Svatební líčení by mělo podtrhnout krásné rysy v obličeji, mělo by být výrazné natolik, aby bylo vidět na fotkách, ale zároveň dostatečně přirozené, abyste to stále byla vy. Svatební účes je nejlépe volit v souladu s konceptem svatby, dle střihu svatebních šatů a typu vlasů tak, aby neomrzel ani po letech, až si budete prohlížet své svatební fotografie.

Bridal makeup should highligt the beautiful features in your face, should be visible on the photos but mainly, it should be still you. Wedding hairstyle is best to choose according to your wedding concept, wedding dress type and your hair type. You should enjoy your style even after years of looking at your wedding photos.

Styling
/Fashion styling

Móda má být zábava a prostředek, jak se cítit skvěle.
Styling na focení, asistované nákupy, revize šatníků a osobní poradenství.

Fashion should be fun, in a right outfit you will feel yourself great.
Styling for photoshoot, Personal styling for any occasion – assisted shopping, revision of your wardrobe and cousulting

[instagram-feed]